Duyurular Temel Eğitim Sınav Sonuçları

Temel Eğitim Sınav Sonuçları
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  
  Temel Eğitim Sınav Sonuçları  
         
S.NO ADI SOYADI BRANŞI GÖREV YERİ SINAV NOTU
1 BAŞAK BAŞAR İNGİLİZCE Atatürk İlkokulu 72
2 GİZEM TEKİN OKULÖNCESİ Gönüllü İlkokulu 76
3 ÖZDEN TİLKİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ  Konak İlkokulu 60
4 BÜŞRA CELİLOĞLU OKULÖNCESİ Kozlu İlkokulu 72
5 ÜSAME AKTAŞ SINIF ÖĞRETMENLİĞi Nurlu İlkokulu 72
6 AYŞE OĞUZ OKULÖNCESİ Yemişli İlkokulu 76
7 MESUT ŞEN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ Yemişli İlkokulu 64
8 AHMET YAVUZ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ Akyar İlkokulu 68
9 HATİCE BAĞIŞ VERİ HAZIRLAMA İLÇE MEM 88
10 HÜLYA ARKAŞ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ Ulaş İlkokulu 64
11 KEREM SAYGINER TÜRKÇE Yemişli Ortaokulu 68
12 BİLAL DOĞAN FEN VE TEKNOLOJİ Yemişli Ortaokulu 68
13 MEHMET EMİN BOYNUKARA VERİ HAZIRLAMA İLÇE MEM 84
14 SEÇİL HABER FEN VE TEKNOLOJİ Tepecik Ortaokulu 64
15 MEHMET ALİ TÖNGÜÇ İLKÖĞRETİM MATEMATİK Konak Ortaokulu 76
16 SERDAR HOŞER İNGİLİZCE Konak Ortaokulu 60
17 KÜBRA YILDIZ FEN VE TEKNOLOJİ Koçak Ortaokulu 84
18 METE ÖZDEMİR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Kayapınar Ortaokulu 76
19 ŞÜHEDA UYANIK TÜRKÇE Kayapınar Ortaokulu 60
20 MEHMET FERAT REHBER ÖĞRETMENi Kayapınar Ortaokulu 64
21 DİLEK KÖYLÜ FEN VE TEKNOLOJİ Kayapınar Ortaokulu 76
22 KADİR KARLİ VERİ HAZIRLAMA İLÇE MEM 88
23 NURİ KARAGÖZOĞLU İLKÖĞRETİM MATEMATİK Kayapınar Ortaokulu 64
24 EBRU TEMURBAŞ BEDEN EĞİTİMİ Kayapınar Ortaokulu 68
25 GÜLSİME ÇİÇEK FEN VE TEKNOLOJİ Çukuryurt Ortaokulu 60
26 FARUK YILDIRIM BEDEN EĞİTİMİ YİBO 76
27 FERHAT ERSÖZ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ YİBO 84
28 NECMETTİN AKAY BEDEN EĞİTİMİ YİBO 76
29 MİNE KORKMAZ ARAPÇA İMAM HATİP 60
30 SULTAN BİCAN TARİH İMAM HATİP 64
31 SAVAŞ EKEN VERİ HAZIRLAMA İLÇE MEM 80
32 FADİME ZENGİN OKULÖNCESİ ANAOKULU 64
33 MEHMET MASUM AYAZ BEDEN EĞİTİMİ  Kayapınar Çok Programlı L. 76
34 ERCAN DEMİR REHBER ÖĞRETMEN  Kayapınar Çok Programlı L. 76
35 EŞREF DEMİRBAŞ İNGİLİZCE  Anadolu Öğretmen Lisesi 80
36 BAHAR İZMİR İNGİLİZCE  Anadolu Öğretmen Lisesi 84
37 İLYAS SEVİM REHBER ÖĞRETMEN Anadolu Öğretmen Lisesi 76
38 TUĞBA KURU İNGİLİZCE  Anadolu Öğretmen Lisesi 80
39 MAHİR ÇAM BİYOLOJİ  Anadolu Öğretmen Lisesi 76
40 SONER KAYA KİMYA  Anadolu Öğretmen Lisesi 92
41 ABDULLAH İÇLEK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ Sapanlı İlkokulu 60
42 GÖZDE ŞAHİNTEPE OKULÖNCESİ Gökçepınar İlkokulu 76
43 MERVE KUTACUN İNGİLİZCE Gökçepınar Ortaokulu 72
44 REMZİ SOYORAL HİZMETLİ YİBO 76
45 EMRE KATMER İLKÖĞRETİM MATEMATİK Yemişlİ         Ortaokulu 64
46 ÖZLEM ARI İNGİLİZCE Yolağzı Ortaokulu 72
47 ÖZLEM NURAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ Boğazköy İlkokulu 64
48 MELEK GÜNDÜZ OKULÖNCESİ Boğazköy İlkokulu 72

 

 Yayın:18.11.2013 - Güncelleme:18.11.2013 - 16:57 - Görüntülenme:354